Misyon & Vizyon

2005 yılında kurulan “MERS DANIŞMANLIK” olarak Kurumsal Yönetim Danışmanlığı alanında birçok  kuruluşa profesyonel destek sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Kurumsal Sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında global çapta tanınmış ve hizmet sağlayan, Türkiye’nin en iyi danışmanlık, eğitim ve etkinlik tasarımı firması olmak.

Misyonumuz

Hem kendi bünyesinde hem de firmalara sağladığı hizmetlerle gezegene, insanlığa ve canlı yaşamının sürdürülebilirliğine katkı sağlayan duyarlı bir firma olmak. Yetkin çalışanları ile sürdürülebilirlik konusunda müşteriye verimli ve etkin çözümler üreten lider firma olmak. Çalışanlarına, çevreye ve tüm paydaşlarımıza karşı duyarlı ve güvenilir bir firma olmak.

Temel Değerlerimiz

· Ulusal ve Uluslararası Kültürellere Saygı
· Müşteri ve Çalışan Memnuniyeti
· Sorumluluk Bilinci
· Sosyal Medya Sorumluluğu
· Eşitlik ve Güvenilirlik

Hakkımızda detaylı bilgi için bize ulaşın...

2005 yılında kurulan “MS DANIŞMANLIK” olarak Kurumsal Yönetim Danışmanlığı alanında birçok  kuruluşa profesyonel destek sağlamakta ve kalite bilincinin oluşturulması, sistemli ve verimli çalışma ortamlarının yaygınlaştırılması, doğru zamanda nitelikli hizmetin sunulabilmesi ve alınabilmesi adına çalışmalar yürütmekteyiz.  Markalaşmayı ve kurumsallaşmayı hedefleyen her sektörden firma için Kalite Yönetim Sistemleri, Sosyal Uygunluk, Kişisel Verilerin Korunması, İş Sağlığı ve Güvenliği alanlarında danışmanlık, denetim, gözetim, eğitim ve belgelendirme hizmetleri sağlamaktayız.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
kalite-mersdanismanlik
140+ beş yıldızlı derecelendirme!
0
Yıllık Deneyim
0 +
Mutlu Müşteri
0
Teknik Personel
0
Araç / Ekipman